GD
Soru Sahibi
3 Ocak 2014 00:47

Oğlum 27 aylık kelimeler var ama konuşamıyor işitme testi istedi doktor

Iyi günler gözde hanım benim oğlum 27 aylık ve konuşamıyor bu yüzden bağırmamız var doktorumuzda bağırdığı için işitme testi istedi bende yaptırmak istemiyorum. Ve çizgifilm izlemeyi çok seviyor odasınd a bütün gün tek başına çok mutlu ne yapmam lazım nolur yardım edin. Süper dadı programını da benimle birlikte izliyor çok seviyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Oncelıkle konusması ıcın tvyı kaldırın ve cocugunuzun konusabılecegı ortamlar yaratın kıtapla ıstedıgı oyun ve yıyeceklerle en onemlısı sorunlar devam ederse bır pedagogdan yardım alın

30 Ocak 2014 17:45