OB
Soru Sahibi
11 Ekim 2019 09:31

Ne yapmalıyım?

Merhaba.Ben Büşra,Hataylıyım okumak için Kıbrıs'a geldim.Benim sorunum insanlarla konuşurken heyecanlanıyorum kalp atış hızım artıyor,derslerde de bildiğimi söyleyemiyorum, konuşurken yanlış bir şey diyecegimden çok korkuyorum. Hep bir panik içindeyim ne yapmalıyım?

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Büşra hanım, insanlarla konuşurken heyecanlanmak, derste söz alamamak, toplum içine girildiğinde terlemek, titremek, heyecanlanmak gibi belirtiler sosyal kaygı olabilir. Bu nedenle bir uzmana başvurmanızı öneririm.

13 Ekim 2019 09:24
OB
Soru Sahibi

Şu an Kıbrıs'tayim acaba uzaktan olabiliyor mu?

13 Ekim 2019 10:59

Merhaba Büşra hanım, *** *** ** numaralı telefonu ararsanız size ayrıntılı bilgi verebiliriz.

13 Ekim 2019 11:31