dc
Soru Sahibi
24 Kasım 2015 07:34

mr boyn fıtıgı

c3-4 disklerinde posterıor dısk kabarıklasması ızlendi c6-7 dıskınde posterıor santral kesionu ızlendi bu seviyede spınal kordo bası mevcuttur dıger ınvertebrel dısk konfigurasyonları dogal noral foramenler bilaterel acıktır korda aıt elemanlarda belırgın patoljık sınyal degısıklığıvertebral disk araliklari dogal servikol lordoz dogal saptanmamıstır

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kerim Kenan Coşkun
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Öncelikle geçmiş olsun durumunuz ameliyat gerektirebilir,tekrar beyin cerrahı ile görüşmenizi öneririm..

3 Aralık 2015 15:57