us
Soru Sahibi
8 Haziran 2016 19:10

Mide kanseri

34 yasinda kardesim mide kanseri tasli yuzuk hucreli karsinomi 4 evre mide tikali bagirsaklari yapisik 4 subat ve 45 gun sonra 2 ameliyatini oldu midede biriken asitli sivi yuzunden wac pansuman uygulandi ve bu yuzden acik yarasi var kemoterapi alamiyor onkoloji servisinde yatiyor 3 aydir yemek yemiyor yapilacak baska bir tedavisi varmi yasam sansi nedir hocam su an hic bir tedavi uygulanmiyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mustafa Özdoğan
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba. Öncelikle çok geçmiş olsun. Epey süredir uğraştığınızı ve hastalığının da ileri evreye ulaştığını görüyorum. Bu aşamadan sonra en uygunu destek tedavilerle devam etmektir. Saygılarımla...

8 Haziran 2016 19:27