TT
Soru Sahibi
29 Temmuz 2016 10:40

Karın Ağrısı

İyi günler Mustafa bey. Karın ağrısı çok çekiyorum. Bunun yanı sıra kabızlık ve beraberinde iştahsızlıkta var. Yaklaşık 29 kilo verdim ve halende kilo kaybetmekteyim. Yediğim 1 dilim ekmek ağzımdan çıkacakmış gibi oluyor. İştahım iyice kesilmeye başladı.Reflü hastasıyım ilaçlarımda var. Bazen su içerken bile zorlanıyorum. Daha önce endoskopiye girdim midemde mikrop çıktı. Tedavi gördüm ancak bu seferde bu gibi belirtiler ortaya çıkmaya başladı. Ne yapmamı önerirsiniz. Birde aşırı terleyen biriyim ve ayaklrımda kızarıklıklar ve beraberinde kaşıntılar oluyor. Fazla yemek yediğim zaman göğsüme ve karnıma ağrı giriyor. Eskisi gibi kuvvetlide hissetmiyorum kendimi. Ne önerirsiniz. Birde unutkanlıkta çok olmaya başladı. Vereceğiniz bilgi için şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mustafa Özdoğan
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba. Öncelikle çok geçmiş olsun. Eski kilonuzu bilmiyorum, fakat 29 kilo oldukça ciddi bir rakam. Bu durumda mutlaka bir dahiliye veya gastroenteroloji uzmanına başvurmanızı öneririm.

29 Temmuz 2016 14:59