İİ
Soru Sahibi
17 Mayıs 2011 22:38

mezenterik ve mezokolonik alanda multıple lenf nodları ve metastatik implan

mezenterik ve mezokolonik alanda multıple lenf nodları ve metastatik implant ile uyumlu lezyonlar ne demek ?Eğer cevaplarsanız çok memun olurum.Teşekkür eder,saygılar sunarım.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bağırsağı çevreleyen bölgede ve lenf nodlarında çok sayıda, hastalığın yayılmasına bağlı olabilecek oluşumlar anlamına geliyor ama yanlış anlama olmaması için doktorunuza açıkça sormanızı öneririm

18 Mayıs 2011 15:54