BA
Soru Sahibi
4 Mayıs 2011 20:11

merhaba radyo terapi tedavisinde önemli olan nedır kullanılan cıhazlar ne k

merhaba radyo terapi tedavisinde önemli olan nedır kullanılan cıhazlar ne kadar önemi var beyin tümörü icin en uygun radyoterapi cihazı nedır bunu yapıcak doktor nasıl secılmelıdır izmir en uygun bagkur anlasması olan önere bileceginiz bır yer varmıdır

1 cevap
Cevaplar (1)

Tümörün tipine ve boyutuna göre uygun cihaz değişebilir.Maalesef İzmir'deki bağkur anlaşmalı yerleri bilmiyorum

5 Mayıs 2011 21:58