ŞT
Soru Sahibi
30 Haziran 2011 13:53

merhba tayfun beYY bi sorum olacak bilmiyorumm cevap verebilirmisniz ? beni

merhba tayfun beYY bi sorum olacak bilmiyorumm cevap verebilirmisniz ? benim saçlarım senlerdir aydnıı boyda hiç bir şekilde uzamıyor daha doğrusu uzatmıyorumm sizce ne yapmalıyım ?? LFTENN BİR BİLGİNİZ VARSA YARDIMCI OLURSANNIZ Çok sevinirim çOK doktora giittim hiç biir fayda görmedim şimdi zinco attlı ilaç kullnıyorm ama oda fayda etmicak gibi :(

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Tayfun Oğuzoğlu
Medikal Estetik Tıp Doktoru

bu saçınızın genetiği ile ilgili bir durum sadece saç mezoterapisi bunu hızlandırabilir ancak bunun için mezoterapi konusunda uzman bir hekime başvurmalısınız

30 Haziran 2011 15:13