BD
Soru Sahibi
14 Aralık 2010 02:21

Merhabalar Cenk Bey, sosyal fobi için hipnoterapi yardımı almak istiyorum,

Merhabalar Cenk Bey, sosyal fobi için hipnoterapi yardımı almak istiyorum, İzmirde yaşıyorum,burada güvendiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz bir meslektaşınız varsa ismini verebilirseniz çok sevinirim,şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar...

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Cenk Kahvecioğlu
Pratisyen Hekimlik

merhaba malesef izmirde sizi yönlendirebileceğim kimse yok saygılar cenk

17 Aralık 2010 22:46