ÇY
Soru Sahibi
25 Ekim 2010 17:46

Merhabalar. benim problem mi bilmiyorum ama sorum şu. 2 senelik evliyim. ev

Merhabalar. benim problem mi bilmiyorum ama sorum şu. 2 senelik evliyim. evlendiğim günden beri ilişki sırasında hep ağrı hissediyorum. eşim kendimi çok fazla kastığımı söyledi ama ben farkında değilim. istem dışı. ağrı çekmeme rağmen ilişkiye giriyorum. ilişki yaşanmıyor diye bişey olmuyor. fakat 1,5 senedir bebek istiyoruz. olmuyor. korkuyorum ya vanijizmussam. sizce öylemiyim. okuduğum bilgilere göre vajinismus hastaları ilişkiye giremiyormuş benim böyle bi problemim yok. NOLU YARDIM EDİN

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Cenk Kahvecioğlu
Pratisyen Hekimlik

merhaba yonca hanım, vajinusmus olma ihtimaliniz yüksek ancak ilişkiye girememe daha ileri safalarda oluyor, bu konuda bir uzmandan yardım almanızı öneririm. çok rahatlıkla üstesinden gelebileceğiniz bir sorun için hayatınızı zindan etmeyin. rahat olun ve hemen bir uzmana başvurun, ortalama 4-5 seansta çözülecek bir sorundur sevgiler

26 Ekim 2010 12:00