AH
Soru Sahibi
1 Şubat 2011 21:17

merhaba. sorunumu daha önce hiç kimseye açmadım. doktora da gidemedim. peni

merhaba. sorunumu daha önce hiç kimseye açmadım. doktora da gidemedim. penisimin ucunda küçük bir torba var. nedeni ne olabilir. nasıl ve nerede tedavi olabilirim. bunun için izmire gelmeye bile razıyım. ilgilenirseniz çok müteşekkir olurum. iyi akşamlar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Hakan Bey İBB Eşrefpaşa Hastanesi Üroloji Pollikliniğine Çarşamba günleri gelkebilirseniz size yardımcı olabilirim. Hastanemiz Yenişehir'de... Saygılar

7 Şubat 2011 20:02