Öİ
Soru Sahibi
31 Ocak 2011 13:50

hocam ben varikosel den amaliyat oldum olmadan önce 6 mlyn du sperm sayım h

hocam ben varikosel den amaliyat oldum olmadan önce 6 mlyn du sperm sayım hareketlilikde çok mazdı amaliyattan sonra 3 defa aşılama olduk 3.de tuttu fakat 1,5 ay ken düşük oldu şimdi bir ssk hastaneinde tüb bebek tedavivi görüyoruz şimdi en son yapılan sperm tahlilimde 39 mlyon ve hareketliliği de arttı fakat biraz yapı ve ileri harektliliğinde problem var sorum şu sperm sayısı ve kalitesi hareketliliğini arttıran ilaç haplar varmı varsa isimleri yle bana yardımcı olursanız çok memnun olurm

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Özen Bana Sperm sonuçlarınızı ayrıntılı yazarsanız yardımcı olabilirim. Saygılar.

7 Şubat 2011 20:04