ÇZ
Soru Sahibi
25 Nisan 2010 16:05

merhaba emziren bi anneydim bebeğim emmeyi bıraktı ve zayıflamak istiyorum

merhaba emziren bi anneydim bebeğim emmeyi bıraktı ve zayıflamak istiyorum trioit rahatsızlığım var günde bir tane levotiron kullanıyorum zayıflama jelleri var yediğime içtiğime dikkat ediyorum ama zayıflayamıyorum ne önerebilirsiniz teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar; Mesajınızı aldım. Yüzyüze görüşmeden bir öneride bulunmam sağlığınız için doğru olmaz, size önerim en yakın zamanda bir Diyetisyen ile görüşmeniz. Böylece size özel beslenme programı planlanabilir ve merak ettiğiniz sorular doğru şekilde cevaplanabilir. İstanbul'da yaşıyor iseniz size yardımcı olmak isterim. Bana aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. www.ipekagaca.com.tr 'den de beslenme ile ilgili yazılarımı takip edebilir, bana ulaşabilirsiniz. Sağlıklı ve formda günler diliyorum. Dyt. İPEK AĞACA

27 Nisan 2010 14:23