DD
Soru Sahibi
30 Mayıs 2011 13:46

merhaba doktor bey ben pcos hastasıyım ve tüylenme var..lazerede gittim ama

merhaba doktor bey ben pcos hastasıyım ve tüylenme var..lazerede gittim ama özellikle yüzümdeki ince siyah sarı tüylerden kurtulamadım baya sık ve çok..napabilirim kesin çare varmıdır ne olur bana yol gösterin..

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Tayfun Oğuzoğlu
Medikal Estetik Tıp Doktoru

sayın demir,pcos tedavinize devam ederseniz zaten bu tüyler azalacaktır,ancak lazer tedavisi eğer doğru cihazla yapılırsa bile 2 yıl sürecektir.Lütfen pcos tedavinizle de ilgili detayları bana yazınız,eğer istanbul'da iseniz,tetkik sonuçlarınızla beraber lütfen bana uğrayınız.

31 Mayıs 2011 09:32
DD
Soru Sahibi

en son gittiğim doktor pcos olmadığını sadece sol tarafta bir kist olduğunu söyledi uzun süredir ilaç kullanmıyorum geçmesi imkansız denen pcos nasıl geçebilir bilmiyorum ultrasonum var çekilmiş..sizinle görüşmek isterim doktor nasıl ulaşabilirim size..doğum kontrol hapı kullanmaktan bıktım gögsümde fibrokistler oluştu..pskololjik olarakta etkilendim .çok fazla..

7 Haziran 2011 19:56
Dr. Tayfun Oğuzoğlu
Medikal Estetik Tıp Doktoru

adres:Nispetiye cad. no:35 Dai.C etiler tel *** *** ** den randevu alırsanız görüşebiliriz.Eğer Anadolu yakasında iseniz Medistate Kavacık Hastanesi *** *** ** / 8261 randevu alabilirsiniz.

9 Haziran 2011 09:57