AE
Soru Sahibi
22 Aralık 2010 16:17

meraba cenk bey benım sorunum gecmişi yaşıyorum daıma bundan 4 sene önce ka

meraba cenk bey benım sorunum gecmişi yaşıyorum daıma bundan 4 sene önce kaza yapmıştım uuttum bu 7 aydan beri şu soniki aydan bu yana benı huzursuz edıyo sankı aynı şeyı tekrar yaşıycakmışım gıbı oluyorum elım ayam tıtrıyo bulantı varmış gıbı oluyorum yatamıyorum herşeyden çok etkılenıyorum hıpnozla bunları yenebılırmıyım hatıtlamamam mümkünmü acaba sevgıler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Cenk Kahvecioğlu
Pratisyen Hekimlik

merhaba erdal bey bu çalışmalar hipnoterapi yer alır konuyla ilgili bir uzmandan yardım alabilirsiniz. başarılı sonular alınmaktadır.

24 Aralık 2010 10:03