çl
Soru Sahibi
7 Temmuz 2017 21:16

mama degisimi

merhaba.7 yaşında cocker-golden melezi kısır kızım var.orta ırk ve 21 kilo.1 yıldır royal canin satiety diet mama kullaniyoruz ama veterinerimiz dagitimda sorun oldugunu soyleyip hills e gecmemizi onerdi.sizce ne yapmaliyim -hangi mama köpegim icin iyidir.proplan da öneren var.siz ne önerirsiniz.teşekkür ederim şimdiden.iyi akşamkar

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar, Royal Canine ile ilgili bazı söylentiler biz de duyuyoruz, ancak bu işin sonu yok. Sizin bütçeniz ne kadar müsaitse o kadarlık ürün kullanmanız yararınıza olacaktır. Orijen bu işin en iyilerinden ardından Akana gelir. Ben Advance satıyor ve kendi hayvanlarımızı da onu kullanıyoruz. Çok memnunuz. Özellikle de somonlu ürünlerinin tüyler üzerindeki etkisini görmenizi tavsiye ederim. İzmir'de güvendiğimiz kliniklerden bir tanesi Umut Veteriner Kliniği (Küçükpark'ın orada). Buradan da güvenilir bilgi alabilirsiniz. Saygılarımla...

12 Temmuz 2017 17:03
çl
Soru Sahibi

çok teşekkür ederim.saygılar bizden de... iyi akşamlar dilerim doktor bey

12 Temmuz 2017 19:13

Ben teşekkür ederim. Saygılarımızla.

13 Temmuz 2017 14:39