YS
Soru Sahibi
26 Haziran 2018 12:48

5 6 aylık buzağı

Merhaba cahit bey Bizim 5 -6 aylık bir buzağımız var buzağıyı yeterince beslememe rağmen yeterince gelişmediğini düşünüyorum bunun için bir ilaç tedavisi varmıdır ya da besleme konusunda bir öneriniz varmı yardımcı olursanız çok sevinirim kolay gelsin..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Süleyman bey. Bahsettiğiniz konu çok ciddi araştırma isteyen ve verilere dayanması gereken bir konu. O yüzden öncelikle hekiminizden destek istemelisiniz. İyi günler.

1 Temmuz 2018 14:08