17 Aralık 2013 02:46

kuduz asisina gerek varmdir?

Merhaba Murat bey bugun elimi oyun oynarken bir aylik bi rotun disi cizidi o an cizdiginin cok farkna varmadigimdan dezenfekte edemedm farkina varnca ellerimi yikadm kopegin asilarini yaptiryorlar saniirm arkadasmn dedigi kadaryla ole biliyorum.asi olmama gerek varmidir suana kadar cok takmiyordm ancak internetteki yorumlari grnce korkmaya basladm cvbiniz icin simdiden tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

1 aylik kopekte kuduz riski piyangoda yilbasi buyuk ikramiyesinin size cikmasindan daha dusuk bir olasiliktir.Yine de karar sizin.....

18 Aralık 2013 08:11