BE
Soru Sahibi
17 Ağustos 2015 19:31

kucuk oglum

5,5 yaşındaki oğluma kural koyamiyorum isteklerini herkesin yapmasını istiyor.yapmadığımız takdirde bende sizin isteklerinizi yapmam diyor ona kural koymakta zorlanıyorum yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Ebru hanım merhaba, çocuğun bu tür davranışları var ise en başta akla gelen sorun sizin ve eşinizin davranışları ve birbirlerinizle olan iletişimsizlikleriniz. Aile terapisine gitmenizi öneririm.

18 Ağustos 2015 10:54