EF
Soru Sahibi
10 Ocak 2014 12:33

kreş değişimi

merhaba, 4 yaşında oğlumun 7 aydır devam ettiği kreşi var yalnız maddi acıdan artık bizi zorlayacağı için daha makul okaln bşir kreşle değiştirmek istiyorum oğlum üzerinde nasıl etki eder. devam ettiği kreş evimize uzak sabah 7:00 servis alıyor akşam 17:30 da geliyor. başladığında ufak sorunlar yaşadık ama aştık şuanda okulunu sevdiğini söylüyor. vermek istediğim kreş ise evimize yakın seçenekler arasında yarım ve tam gün var eğer tam gün giderse servis 8:00 alacak akşam: 16:30 getirecek yarım gün giderse öğlen :11:00 alacak akşam :17:30 getirecek 2.bir sorun ise eğer sabah verirsem babaannenin servise teslim etmesi gerekecek ki eğer sabah uyanmaz ise uyandıryaa kıyamadım deyip göndermeyeceği endişesi içerisindeyim çünkü oğlumun kreşe gitmesine her zaman karşı olduklarını dile getirdiler ama öğlen verirsem 11 'de uyanık olacağından verebilirler. ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevirim teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Burada cocukla ılgılı bır sıkıntı gormuyorum sıZın endıselerınız cok fazla bu noktada sızın karar vermenız onemlı cocugunuzda bu duruma alısıcaktır fakat bu endısenız cocugu okul degısımınden daha fazla etkıler

30 Ocak 2014 22:59