CO
Soru Sahibi
5 Şubat 2017 15:06

Koyunum öksürüyor

Merhaba benim 6 aylık erkek koyunum var öksürüyor sürekli ne yapmalıyım acill bişey olucak diye korkuyorum evde kendim nasıl tedavi edebilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Öksürük, kusma, ishal gibi şikayetleri evde rastgele yöntemlerle kendiniz tedavi edemezsiniz. İyileştirmiş olsanız bile bunlar tamamen şans eseridir. Ayrıca, muayenesi yapılmadan hiç bir öneride bulunamayız. Bir veteriner hekim kliniğine götürmeniz gerekmektedir. Geçmiş olsun.

6 Şubat 2017 20:01