ab
Soru Sahibi
18 Aralık 2013 15:16

kopegimi nasil egitebilirim

Merhaba.. benim yaklasik 1 yildir baktigim golden-disi cinsinde bir kopegim var fakat onu bir turlu tubalete alistiramadim ve cok hircin Ogrenci oldugum icin disariyada cok siklikla çıkarmıyorum acikcasi.. evimizin arka bahçesinde bakıyorum yaklasik 1aydir ama usur mu diye korkmuyor degilim oda var bahcede geceleri orada yatiyor bu bikac gundur de goz cevresinde biraz sarilik var nedenini bir turlu anlayamadim Bu konilarda ne yapmam gerekiyor acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)

Köpeğinize hiç olmazsa bir kapalı alan oluşturmaya çalışın ki üşümesin..

18 Aralık 2013 16:34