TD
Soru Sahibi
6 Ocak 2014 23:20

Köpeğim köpük kusuyor ve çok halsiz

Merhaba, köpeğim 3 gündür ara ara günde 2-3 kere olmak üzere köpük şeklinde kusuyor 2 kere ishale yakın dışkılama yaptı. Yemek de yemediği için pek tuvalete çıkamadı.Bugün ki kusmasında ota benzer yeşil şekilde sıvı gördüm. Özellikle bugün çok halsiz fakat titreme seyirme gibi önemli belirtiler yok. Parazitle ilgili bir problemi olabilir mi en son 2,5 ay önce parazit hapı verildi.Midesi bulanıyor nasıl kesebiliriz mide bulantısını hiç bir şekilde ağzınıda açamıyorum bir lokma yemiyor.Sadece ara ara su içebiliyor. Not: Köpeğim 8 aylık bir Alman Çoban Köpeği yardımcı olursanız çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Kopeginizi vakit kaybetmeden bir Veteriner Hekimine goturmenizi oneririm. Anlatiminizdan kaybedecek vaktinizin olmadigi kanisindayim.

6 Ocak 2014 23:31