BD
Soru Sahibi
24 Şubat 2018 12:36

Konusma problemi

Merhaba Esra hanim. Benim 10 yasinda bir oglum var. 2 yasinda cumle kurar sekilde cok duzgun konusuyodu sonra bir anda cocugun konusmasi bozuldu muayenesinde durumunun kekemelik olmadigi harf takilmasi oldugu ve dogru nefes almadigi soylenmisti. Konusma terapisti destegi aldigimizda biraz daha iyiydi ama su an ayni durumda ve uzun zamandir gece cok fazla dislerini sıkıyo cok fazla gıcırdatiyo ve cok huzursuz oldum. Aslinda size gelmek istiyorum ama numaranizdan ulasamadim. Bana yardimci olursaniz cok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, geceleri korkma vs. Durum var mı? Biraz detaylı bir konu yüz yüze görüşmek daha uygun olur diye düşünüyorum. *** *** ** . *** *** ** . *** *** ** numaralardan ulasabilirsiniz.

24 Şubat 2018 19:03