DM
Soru Sahibi
4 Aralık 2018 12:27

Konuşamayan çocuk

Merhaba Selin Hocam Benim oğlum 3 yaşında ama konuşmuyor. Sizce neden olabilir? Bir problem var mıdır? Sadece anne baba diyebiliyor. Cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Çocuk Gelişim Uzmanı Selin Şit
Çocuk Gelişim Uzmanı

Merhaba Meral Hanım, Her konuşamayan çocukta bir problem var demek yanlış olur ancak 3 yaşındaki bir çocuktan biz cümle kurmasını bekleriz. Eğer hala konuşmuyor ise mutlaka bir uzmandan yardım almalı ve gelişim testi yaptırmanızı öneririm. Geçmiş olsun.

4 Aralık 2018 12:32