TB
Soru Sahibi
1 Haziran 2019 10:00

Kolon kanserı

Hocam saygılar eşim kolon kanseri ameliyat oldu patoloji sonucu t3n1m0 teşhis kondu bunun için kemoterapi önerildi yalnız Dr pet yapılmasını ve12seans olmasını istedi pet ameliyattan önce yapılması lazım degılmı önemli sakıncası olurmuş kemoterapinin yan etkilerinden korunmak için ne onerırsınız ameliyat öncesi alt üst TB tomografi cektırmıstık temiz cıjmıstı katkınız için tesekjurler İstanbul da onerecegınız kemoterapıst yokmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Müge Akmansu
Radyasyon Onkolojisi

Evet pet smeliyat öncesi yspılsa şyi olurdu ama tomografi yspmışlar o nedenle şimdi de yapabilir pet i doktorunuz

9 Haziran 2019 15:28