KA
Soru Sahibi
29 Kasım 2020 09:39

Gamma kinife uygunmu

Merhaba hocam ben adem Kerpiç oğlum yasin kerpiç 29 Nisan 2014 de ilk beyin ameliyatı oldu tanısı medullablastom 2.5 yıl Hacettepe onkoloji de tedavi gördü ama malesef tekrardan iki kez nuks oldu oradan Ankara Memorial Hastanesi'nde tedaviye başladı burada kök hücre nakli oldu ama malesef yine nuks oldu biz Sivas'ta yasiyoruz son mr da malesef yine nuks var hocam randuvu alsak oğluma bakmanız munkunmu 7 yıldır çok uğraştım hocam ama sonu hep nuks oldu malesef bize yardımcı olabilirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Müge Akmansu
Radyasyon Onkolojisi

Randevu alıp filmleriniz ile birlikte gelirseniz yapabileceğim birşey var mı bakarım Çok geçmiş olsun M.akmansu

29 Kasım 2020 10:50