ZS
Soru Sahibi
8 Ocak 2018 17:48

Kollarda icerden titreme

Mrb hocam 3 4 gundur kollarimda icerden bir titreme hissediyorum tipta icerden titreme diye bir tanim varmi bilmiyorum ama kulagim ugulduyor v kulagimla senkronize olmus gibi bir akim var kollarima disaridan gorulen bir titreme yok tiroit sorunum yok fakat insulun direncim v dhos4 yuksekligim var bunla ilgili olabilirmi gece sessizlikte yattigimda daha fazla hissediyorum v vücudum sallaniyor gibi oluyor yda bu kaslarla ilgili bir durum olabilirmi neden olabilir v hangi bolume. Gitmeliyim tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tolga Enver Yücetürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Sevim Hanım. Öncelikle Nöroloji bölümüne muayene olmanızı öneririm. Gerek sinir-beyin, gerekse de kas ile alakalı bir sorun varsa Nöroloji uzmanınca değerlendirilebilir.

8 Ocak 2018 18:28