6 Ağustos 2021 14:47

Kolesterolyulsekligi

Kolesterolyulsekligi Kolesterolyuksekligi Hocam saygilar esimin tahlilerini yaziyorum degerli ve tecrubeli bir uzman olarak gorusunuzu ogrenmek istiyorum tkol 278 hdl68 ldl200 trig 78 ldlyi dusuremiyoruz seker tansiyon yok beslenme oneriniz yokmu bimden aldigimiz tava yogurdu zararli olabilirmi ayrica hergunbir veya2ser yumurta yiyor buda yukseltmis olabilirmi hergun10yesıl ve siyah zeytin bir tatlı kadıgı tahin pekmez hetgun100mg aspirin iciyorum zarari varmı beslenme

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar öncelikle geçmiş olsun. oncelikle yumurtayı ve de aşırı yağlı beslenmeyı azaltmalısınız. zeytin ve tahin de yağ içerikli besinlerdir.bi süre ara vermenizde yarar vardır. söylediğiniz yoğurdun firmasını bilmiyorum ama az yağlı yoğurtlar tercihiniz olsun. sağlı günler dilerim.

10 Ağustos 2021 16:08