13 Mart 2016 16:27

kolesterol

hocam iyi gunler son tahlilde hdl43ldl143trig 140 tkol 186 hbac1 5.7 kolrsyerol ilaci icmiyorum ldlyi dusurmek icin spirulina takviyesi onerildi sizin degetli gorus ve pnerinizi pgrenmek istiyprum her sabah 1 tatli kadogi tahin pekmezi yiyorum ayrica 8 zeytin yiyprum zarari olurmu

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler, kan yağlarınız referans değerleri aşmadığından bir takviye almanız gerektiğini düşünmüyorum, ilaç konusunu sadece doktorunuzla görüşmenizi öneririm. Kahvaltınızda 1 tatlı kaşığı tahin pekmez ya da 8 zeytin yemeniz teorik olarak bir sıkıntı oluşturmaz ancak günlük enerji alımınız ve harcamanızı bilmeden yorum yapmayı doğru bulmuyorum.

29 Mart 2016 14:12