TF
Soru Sahibi
8 Haziran 2018 16:00

Her şey için teşekkürler

Çiğdem hanım çok teşekkür ediyorum ben FATİH TEKİN bugün geldim ve bir kaç kez de aradım ulaşamadım size tayininiz çıkmış . İzindeymişsiniz. Emeğiniz için çok minnettarım gönül isterdi ki yüzyüze gelip teşekkür edeyim ama nasip olmadı. Sizi tanımak güzeldi her şey gönlünüzce olsun her şey için sağolun. Yeni görevinizde başarılar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Rica ederim Fatih bey, faydalı olabildiysem siz de emek vermişsiniz demektir. Ben de sizi başarınızdan dolayı tebrik ederim. İyi dilekleriniz için de çok teşekkür ederim.

13 Haziran 2018 18:12