SG
Soru Sahibi
10 Şubat 2016 14:08

KIZIM OKULA GİTMEK İSTEMİYOR.

DOKTOR HANIM MERHABA ,BEN ÇALIŞAN BİR ANNEYİM, KIZIM 1.SINIFA GİDİYOR,OKUL BAŞLADIĞINDA HİÇ BİR SORUNUMUZ YOKTU.GEÇEN SENE DE ANASINIFINA GİTTİ,GAYET İYİ GEÇTİ . FAKAT BU GÜNLERDE OKULA GİTMEK İSTEMİYOR,BİRAZ KONUŞTUK OKULDA TENEFÜSLERDE HİÇ BİR ARKADAŞIM BENİMLE OYNAMIYOR DİYOR,BENDE YANLARINA GİDİP OYNAMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİN Mİ DİYE SORDUM,YANLARINA GİDİYORUM AMA ONLAR KAÇIYOR DİYOR. BUGÜN OKULA GİTMEDİ. SİZDEN RİCAM NE YAPMALIYIM,NASIL BİR YOL ÇİZMELİYİM.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu durumda sınıf ogretmeninden yardim almak yerinde olacaktir. Cocugunuzun olumlu davranislarini dogru zamanda ogretmen overek pekistirmeli cocuga degerli oldugu mesajini vermelidir. Bu mesaj sinif arkadaslarini da etkileyecek, onlarda cocugunuzun ogretmenleri tarafindan sevilen ve degerli bir cocuk oldugunu gorduklerinde onu da aralarinda gormek ve onunla oynamaktan mutlu olacaklardir. Ilkokul doneminde ogretmeni tarafindan deger verilen ve kabul goren bir cocuk olmak tum kisilik ve akademik gelisimini olumlu yonde etkileyecek onemli bir unsurdur. Sevgilerimle

28 Şubat 2016 14:24