DH
Soru Sahibi
19 Kasım 2018 00:15

Kizim icin

Merhaba doktor hanim benim kizim 5yasinda suan dogdugundan itibaren cok hareketli uykuy sevmeyen bir cocuk ve sebepsiz aglamalari hic bitmiyor simdi. De gecleri ruya gorup korkuyor gece uyanip babasini yanina istiyor uykumuz bolununce sinirleniyoruz dogal olarak korkacak bisey olmadigini anlatiyorum fakat gece olunca korkuyor ve agliyor uyumasi da zaten 10 da uyursa erken uyudu diyorum uyuma istegi yok hic korku yuzunden napacagimi sasirdim yanimda yatirmak istemiyorum ne yapmam gerek sasirdim kaldim

1 cevap
Cevaplar (1)

Gece rüyalarında ne gördüğünü anlatıyor mu? Korktum derken ağlayarak mı geliyor? Bunları sorarken o kadar detay sorulması gerekiyor size buradan sormakla bitiremeyiz. Yani yanımızda yatmasinda sorun var mı diye soruyorsaniz. Hiç bir sıkıntı yok. Ama rahatsız oluyoruz diyorsanız, Detaylı görüşmede fayda var. Randevu almak isterseniz, *** *** ** veya *** *** ** numaralardan ulasabilirsiniz.

21 Kasım 2018 08:34

Gece rüyalarında ne gördüğünü anlatıyor mu? Korktum derken ağlayarak mı geliyor? Bunları sorarken o kadar detay sorulması gerekiyor size buradan sormakla bitiremeyiz. Yani yanımızda yatmasinda sorun var mı diye soruyorsaniz. Hiç bir sıkıntı yok. Ama rahatsız oluyoruz diyorsanız, Detaylı görüşmede fayda var. Randevu almak isterseniz, *** *** ** veya *** *** ** numaralardan ulasabilirsiniz.

21 Kasım 2018 08:34