üm
Soru Sahibi
23 Ekim 2018 22:17

kızım çok sinirli ne yapmalıyım

Hocam merhaba 3 buçuk yaşında bir kızım var doktoru gelişimi çok iyi dedi fakat bu aralar çok aglıyor agrasif oldu vuruyo kötü kelimeler kullanıyor çok sinirli bagırıyo sürekli kayınvalidemle yaşıyorz eşim görev geregi şehir dışına gitti 5 sene orda kalıcak ev bulamadığı için gidemedik biz kızım 3 senedir ilk defa ayrıldı babasından nasıl kontrol etmem gerekiyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, çocuğun yaşı gereği vurma ısırma vs. Gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Yakınından ayrilinca bu gibi davranışlar normal. Çocuğun anlayacagi dilde konuyu anlatmanız gerekiyor .ayrıntılı şekilde bilgi almak isterseniz randevu alınız. www.zaey.com.tr

31 Ekim 2018 08:39