ÖA
Soru Sahibi
1 Ekim 2015 11:37

kızım Ateş, lütfen ilgilenin

Merhaba 3 yaşında cane corsa cinsi bir kızım var. Kızım 15 gündür iştahsız ağlıyor uzun uzun, mutsuz sürekli esniyor patilerini yirtarcasina kemiriyor kuyrugu ile ugraşiyor, bir ara surekli verendanın altına kaçtı saklanır gibi, seslenmeden çıkmıyordu. Şimdi o yok . Bıraktı. Ama bu soylediklerim artarak devam ediyor. 3 kere veterinere götürdüm. Fiziksel hicbirseyi yok diyor doktorumuz. Tepkisiz değil kedilere yabancılara panter kesiliyor durtusel davranışları sönük değil yani. Lakin bu durumu beni cok üzüyor. Ne yapmalıyım. Bu durum neden oluyor acaba. Lutfen soruma cevap verirseniz çok sevindirirsiniz bizi. Güne onunla baslarim ben. Aile bireyimiz gibi ilgi görüyor kızım. Ona ne oluyor doktorum? Ateşi kısırlastirmadim dogasini bozmak istemiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Azize Öncel, öncelikle geçmiş olsun. Bir cerrah olarak, ilgili sorunumuz "doğum" bölümü ile ilgilidir. Herkes uzman olduğu konu hakkında daha doğru ve net bilgi verecektir. Bununla ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz, Veteriner Fakültelerinin Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalları ile görüşebilirsiniz. Yardımcı olamadığım için kusura bakmayın. Geçmiş olsun.

9 Ekim 2015 16:32