NB
Soru Sahibi
6 Eylül 2017 09:57

Kendime hakim olamıyorum

Iyi gunler hocam sözlüm ve ailem tarafindan artik eskisi kadar dusunmedigimi soyluyorlar cabuk unutkan ve bir konuda uzerinde verimlilik azaldı sozlum ile tartistigimda kendime hakim olamaz ve direk aglamaya basliyorum kaybedecek korkusunu cok fazla yasiyorum. Bir muddet sonra hemen hersey düzelsin eskisi gibi olalım istiyor buda bana ters tepki yaptığından acaba hasta miyim kendime hakim olamiyorum cagrisi basliyor beynimin icinde

2 cevap
Cevaplar (2)

Geçmisten gelen kişilik bozukluğu veya kaygı probleminden kaynaklı olabilir detaylı görüşülmesi gereken bir problem

25 Eylül 2017 20:46

Geçmisten gelen kişilik bozukluğu veya kaygı probleminden kaynaklı olabilir detaylı görüşülmesi gereken bir problem

25 Eylül 2017 20:39
NB
Soru Sahibi

Anladim teşekkürler

25 Eylül 2017 20:55

R

9 Ekim 2017 08:29