BN
Soru Sahibi
22 Ekim 2017 15:58

Kemoterapi sürecinde antioksidan

İyi günler dilerim.Kemoterapi sürecinde antioksidan alınmasının kemoterapinin etkisini yavaşlatacağını okudum.O zaman antioksidan yemeyin dediğim andan itibaren gördüğüm tüm besinlerde antioksidan olduğu.Öğrenmek istediğim antioksidan besin var mıdır?Birde eğer yok ise ne yemeliyim? Buradaki antioksidandan kasıt besin dışında ek olarak alınan bir ek gıda mıdır?Şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. BURCU Akbelen
Radyasyon Onkolojisi

Sorduğunuz konu Tıbbi Onkoloji'yi ilgilendirmektedir. Doktorunuza başvurmanızı öneririm.

30 Ekim 2017 14:10