YM
Soru Sahibi
21 Nisan 2016 08:13

Kemik kanaeri

Hayırlı günler hocam size bir sorum olucaktı yeni başlayan Ağrı'larım var bacağımın diz kapağında kolumda ve bileğimde ağrı yani dediğim gibi Ağrı'larım sızlan şeklinde oluyor fazla acıtıcı şeklinde değil ama oluyor acabağa dediğim gibi kemik kanseri olma ihtimali varmı yeni başladı Ağrı'larım

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Engin Kesgin
Ortopedi ve Travmatoloji

Her ağrı kanser olmayabilir.Ancak klinik muayene ve sorgulama sonucunda belirlenebilir. Bir polkliniğe başvurmanız gerekmektedir.

21 Nisan 2016 15:06