ÇB
Soru Sahibi
9 Ocak 2014 10:56

kedi çiftleşmesi

Merhabalar hocam benim beyaz bir ankara kedim var (dişi) kızgınlık dönemine girdi ve erkek bir ankara kedisi bulduk.Evimize aldık erkek kedi hemen işe koyuldu ama şöyle bir durum var kedi üstüne çıkıyor tam değdirdiğinde dişi kedi bağırarak çekiliyor benim sorum burada boşalma olmuş mudur ?çünkü erkek kedi şimdi bile hiç durmuyor .Hocam kusura bakmayın affınızı sığınıyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Kedinizin hamile kalıp kalmadığı ancak testlerle belli olur. Dişi kedinin birleşme aşamasında bağırarak çekilmesi (canının yanması ) bir yarayı işaret eder ki bu durumda kedinin bir veteriner hekimi tarafından muayene edilmesinde yarar görüyorum.

9 Ocak 2014 19:34