ÇD
Soru Sahibi
29 Temmuz 2018 23:46

Kanser ağrısı

Hocam merhabalar benim bir sorum olacak benim babam mide ve yemek borusu kanseri kemoterapi ve radyoterapi aldı doktorlar 4 hafta sonra seni muayene edicez demişler hocam cok ağrıları var her gün acillerde iğne vurduruyoruz ne yapabiliriz ne ilaç önerirsiniz yardımcı olursanız seviniriz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Müge Akmansu
Radyasyon Onkolojisi

Ağrıya sebep olan şey tümör mü gördüğü tedaviler mi bilemem o yüzden tdavi oldupu mwrkezdeki doktorları ile konuşmakısınız. Bazı hastanelerde ağrı merkezleri vardır oralara başvurabilirsiniz Muge akmansu

30 Temmuz 2018 07:50