SB
Soru Sahibi
19 Mart 2021 01:40

Kanal tedavisi

Kardesimin 1 tane curugu var dr ye gittik kanal yapilmasi gerekiyor ama pandemiden dolayi devlet hastaneleri bi islem yapamıyor dedi. 2 3 ay oldu hala bekliyoruz islem yapilabilsin diye ara ara sızlamaları oldugunu soyluyor onun disinda dayanilmaz bi agrisi olmuyor simdilik. Sizce beklememizde bir sakınca var mi yoksa ozel bi klinikte en kisa surede yaptirmali miyiz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Abdulkadir Özşahin
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. Bekleme yaparsanız ağrılar şiddetlenebilir. Tavsiyem ağrılar artmadan en kısa sürede tedavi yaptırmanız yönünde.

19 Mart 2021 08:06