EB
Soru Sahibi
2 Ağustos 2021 14:35

diş çürüğü tedavide farklı yorum

Hocam merhaba. Sol arka dişim dolgusu düştü doktora gittiğimde dolgunun altı çürümüş yenilememiz gerekiyor dedi haftaya tekrar randevu yazdı fakat aynı doktor yoktu bu seferki doktor film çekti dişin çok ufak kalmış idare edene kadar kullan çok rahatsız ederse çekeriz dedi. Ağrıyor dedim köşe diş olduğu için kanal tedavisi de yapamayacağını söyledi. Başka bir doktora daha gitmem gerekiyor mu diğeri dolguyu yenileyebiliriz demişti neden farklı yorum anlamadım. Köşe diş diye kanal yapılamaz diye bir şey mi var? ilk defa duydum yoksa ben mi yanlış anladım

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Abdulkadir Özşahin
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Dişinizin filmi eşliğinde ağız içi muayene ile size net bir bilgi verebilirim. Diğer türlü farazi konuşmuş oluruz

6 Ağustos 2021 08:44