KB
Soru Sahibi
14 Ekim 2017 00:04

Kanal tedavisi olan dişin kırılması

Merhabalar hocam benim sorun kanal tedavisi dişim kenarı kırıldı ama dolgu da bir sorun yok agrıda yok doktora gittim dolgu tutmaz dedi porselen diş yapmamız lazım dedi bir de dolgu uzmanı bir doktora yönlendirdi yapabilir belki diye sizce dilimi kaybetmek istemiyorum napmalıyım dişim duruyo dolgusuda duruyor sadece on tarafında kırıklık var napmalıyım?birde protezin altındaki diş cururmu ?rica etsem imlant fiyatlarınıda sorabilirmiyim??şimdiden teşekkürler....

3 cevap
Cevaplar (3)
Doç. Dr. Dt. Onur Geçkili
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

İmplant fiyatı 2500 TL. Muayene etmek lazım dişinizin durumunu görmek için kanaldan destek alınarak post kor restorasyonlardan sonra porselen de yapılabilir. Mutlaka beni arayın ve muayeneye gelin. İyi günler. Doç. Dr. Onur Geçkili *** *** **

18 Ekim 2017 08:34
KB
Soru Sahibi

En kısa zamanda ziyaretinize gelicem hocam teşekkürler

19 Ekim 2017 01:14
Doç. Dr. Dt. Onur Geçkili
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Rica ederim görüşmek üzere

19 Ekim 2017 08:53
KB
Soru Sahibi

Hocam dişe vida takılıp kaplama yapılması agrılımıdır ve vida takıldıktan sonra kaplama hemen yapılıyomu yoksa ölçümü alınıp sonramı takılıyo aynı gün içerisindemı oluyor bilgilendirirmisiniz? Rica etsem şimdiden teşekkür ederim

21 Ekim 2017 12:07
Doç. Dr. Dt. Onur Geçkili
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Dişte iltihabi bir durum yoksa aynı gün olur

21 Ekim 2017 12:09