EM
Soru Sahibi
16 Ekim 2020 07:12

Diş teli geniş çene

Merhaba hocam yardımcı olursanız sevinirim ben dişlerime tel taktırmak istiyorum ama ortodonti doktorum çenemin geniş dişlerimin çeneme oranla biraz küçük olduğunu söyledi. Ve mükemmel bir kapanışa sahipmişim.Benim sorunum iki ön dişim ayrık baya boşluk var ikisi arasında tel taksak bile tam kapanmayacağını söyledi doktorum.Benim sorum acaba öndeki dört ya da altı dişe tel takarak o öndeki boşluğu o dört dişin bittiği ya da altı dişin bittiği yere verebilir miyiz?Doktoruma bunu sormayı unuttum yani sonradan aklıma geldi.Bilgilendirirseniz sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Dt. Onur Geçkili
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Yapilabilir ama gormeden net cevap veremem randevu alın bakalım

18 Ocak 2021 09:29