ÇH
Soru Sahibi
13 Şubat 2020 10:14

Kanal proplemi

Merhabalar bundan bir yıl önce nilüfer'de dış hastanesine çürük disimi dolgu yaptırmak için gittim.Doktor kanal tedavisi uygulanacak dedi fakat ilk sensta dolgu yaptı ve daha sonra rahatsız olunca özele gittim hafif iltiplanma yapmış dedi iltihap yumuşak dokuda köke bir zarar vermemiş temizledi fakat birbucuk ay geçmesine rağmen o bölgede şişlik hissi veriyor ve bazen hafiften olsa açıyor.Araştırdım ve size tedavi olmak isterim cevap verirseniz sevinirim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Abdulkadir Özşahin
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Öncelikle geçmiş olsun Hasan bey. Film alıp dişinizi muayene edip bi değerlendirmek lazım. Doğru tedavi ve teşhis için hem film hem de dişinizi muayene etmek gerekiyor. Dilerseniz gelin muayene edip bilgilendirelim sizi

17 Şubat 2020 08:49