İÖ
Soru Sahibi
13 Mayıs 2011 20:33

iyi günler,bugün kanal d de yayınlanan doktorum adlı programı izledim.bir b

iyi günler,bugün kanal d de yayınlanan doktorum adlı programı izledim.bir bayanın tüylenme problemine çözüm getirmişsiniz.izlerken şaşırdım,benimde bu tür sıkıntım var.kendimi bilmdim bileli tüylüyümdür ve kurtulmak istiyorum bende.lazeri deniyorum ama bitmek bilmiyor.sizinle bu konu hakkında daha detaylı bir şekilde görüşmek istiyorum.istanbul da mı yeriniz bilmiyorum.bana bu konuyla ilgili bilgi verebilir misiniz? size nasıl ulaşabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Tayfun Oğuzoğlu
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Öznur hanım öncelikle bu tür sorunlarda yani bitmeyen tüylenmede altta yatan nedeni araştırmak lazım,eğer bir hormon problemi yada metabolik bir rahatsızlığınız yoksa,doğru lazer tipi ve tedavi dozuyla başarıya ulaşmamak için bir neden yoktur.

16 Mayıs 2011 15:21