ÖF
Soru Sahibi
31 Ekim 2010 13:57

hocam şimdi ben 1 seneye yakın bazı antepresanlar kullandım şu anda saçımın

hocam şimdi ben 1 seneye yakın bazı antepresanlar kullandım şu anda saçımın ortasında bir dökülme var araştırdığım kadarıyla lustral 100 mg baya kullanmıştım bunun etken maddesi sertralin saçlarda dökülmeye neden oluyormuş bu doğru mudur ikincisi saçım tekrar çıkar mı üçüncüsü saçımın dökülmesini baya taktım bunun için ne gibi terapi alabilirim teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Cenk Kahvecioğlu
Pratisyen Hekimlik

merhaba en son cümleniz benim alanıma giriyor. saçınızın dökülmesini takıntı haline getirmeniz konusunda terapi alabilirsiniz.

31 Ekim 2010 15:45