EH
Soru Sahibi
18 Kasım 2014 22:31

hocam lütfen yardım edin

iyi günler hocam benim sorunum penisimin sürekli içine çekilmesi hocam yaşım 23 penisimin ereksiyon hali 12cm normal hali her geçen zman içine çekildi 2 yıl önce durumu aileme söyledim bi üroloğa gittik penisimi gerdi kan hormon testi yaptı herşey normal dedi ama her geçen zaman penisim içine çekilmeye devam ediyo psikolojim bozuldu kaç defa depresyona girdim anti depresyon ilaçları kullandım ama sorunum devam ediyo ben kafayı yemek üzereyim hocam lütfen yardım edin benim sorunum psikolojikmi

1 cevap
Cevaplar (1)

Murat bey üroloğa gidip doktorun herhangi bir sıkıntı yok demesine rağmen bu durum sizde depresyona neden oluyorsa psikolojik olma olasılığı çok yüksek. Psikoterapi ve cinsel terapi ile çok kısa zamanda eski sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

27 Kasım 2014 10:35