GD
Soru Sahibi
31 Aralık 2011 12:03

hıv

hocam iyi günler ben bir yabancı bir bayanla korunmalı ilşkiye girdim ama kondomu elimle çıkartıp elimi yıkamadan penisime sürdüm . böle bir buşma varmıdr. ve 20.günde anti hıv antikor testi yaptım negatif çıktı bu sonucun değişme ihtimali varmıdır....

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Cemal Yıldırım
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

hiv sağlam ciltten bulaşmaz. içinizin rahat etmesi için ilişkeden 90 gün sonra hiv testini yaptırın.

4 Ocak 2012 04:10
GD
Soru Sahibi

hocam 33 günde de elisa testi oldum 0. 26 çıktı bunun ne kadar doğruluğu vardır ve bu virüsün dediklerine göre havaile buluştuğu anda bulaş özelliğini yitirir doğğru bir sölemmedir teşekkürler

6 Ocak 2012 15:08
Uzm. Dr. Cemal Yıldırım
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

soruyu anlamadım

9 Ocak 2012 16:58