cm
Soru Sahibi
23 Aralık 2013 13:29

herşeyi diziyor..

merhabalar 2buçuk yaşında kızım var son 1 aydır eline ne gelirse yere koyuyor diziyor.oyuncak,kıyafet,telefon,kumanda,yastık,battaniye,biblo,tabak bardak,ıslak mendil artık etrafında ne görürüse banyodan tuvalet kağıtlarını bile alıyo salonda yan yana hepsini diziyor.artık adım atılcak yer kalmıyo.kızım neden dizdin bunları diyorum evcilik oynuyorum anne diyo.dokunamıyoruz da bi şeyi alsak ağlıyo hemen farkediyo.uyuyunca toparlayabiliyorum anca.dağıtması sorun değil ama neden yapıyor bunu anlayamadık öylede güzel diziyorki yan yana şaşırdık kaldık ne yapmamız gerekiyor nasıl davranalım sizce yardımcı olabilirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Sabitlik ihtiyacı olabilir ama Takıntılı davranışlarını gözlemleyin arttığında bir uzmandan yardım almalısınız.

26 Aralık 2013 15:49